Free Web Templates Website Templates Website Design

MasterCard yeni bir engelleme mi uygulayacakRIAA, MPAA gibi telif haklarını korumaya çalışan kuruluşlar ile telif hakları ihlaline aracılık eden siteler arasındaki savaş kızışıyor. Bu gibi siteler, bir bakıma dosya deposu işlevi görüyorlar ve kullanıcılarının yüklediği büyük boyutlu dosyaların herkes tarafından indirilebilmesini sağlıyorlar. Bu sitelerin birçoğu, kullanıcılara ödeme yapmaları için baskı kuran sistemler kullanıyorlar veya bazı ayrıcalıklardan faydalanmak için ücretli üye olmanız gerekiyor. Yine bu sitelerin bir çoğu, korsan içerik sağlanmasında aracı olarak kullanılabiliyorlar. Korsan içeriğin ödeme sistemiyle yayıldığı bu uygulamaya karşı RIAA, farklı bir strateji peşine düştü.

Bir RIAA yetkilisi yaptığı açıklamada, MasterCard'ın, müşterilerini aldatmaya çalışan "sahtekar sitelere" karşı yapılan ödemeleri engelleyerek ileriye yönelik itibarını artıracağını savundu. Diğer yandan, böyle bir uygulamanın eğlence sektörü ile MasterCard arasındaki işbirliğini artıracağı belirtildi.Diğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...