Free Web Templates Website Templates Website Design

Bta Hangi sektörlere hizmet veriyorMüşterilerimizin arızalı elektronik sistem ve cihazları için arıza belirleme, bakım ve onarım konusunda yurtdışına bağımlılıklarını ortadan kaldırarak; devre şemasına ihtiyaç duymadan ve enerji vermeden, profesyonel olarak arızanın tespiti, giderilmesi, elektronik malzemenin temini ve ürünün en kısa sürede ekonomik bir şekilde geri kazanılması hedeflenmiştir.

HİZMET VERİLEN ALANLARDAN BAZILARI

 Diğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...