Free Web Templates Website Templates Website Design

Okul Müdürlükleri'ne Projeksiyon Bakım ve Lamba DeğişimiOKUL MÜDÜRLÜĞÜ’NE

Eğitim Öğretim kurumlarından kullanılmakta olan Projeksiyon cihazlarının zamanla tükenen Lambalarının ve genel arızalarının giderilmesinde kurumlarımıza uygun fiyat ve sorunsuz hizmet vermek amacıyla hazırlanan protokol gereği aşağıda sunulan hizmetler piyasa fiyatlarının yarısına firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Lamba Değişimi Yapılan Cihazlarınız 90 Gün (3 Ay) Garantilidir...

1. Projeksiyon Cihazı Genel Arıza Tespiti (Marka Bağımsız)
2. Projeksiyon Cihazı Lamba değişimi
3. 6000 Saat Ekstra Lamba Ömrü ( 3 Kat Ekstra)
4. Yedek Parça ihtiyaçlarının giderilmesi
5. Dizüstü Bilgisayarların Arıza Tespit ve Onarımı


BTA Bilgisayar Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından Projeksiyon Cihazlarının haricinde, Notebook ve Elektronik kart tamir ve bakımları da yapılmaktadır.Dizüstü Bilgisayarların tamiratları marka bağımsız olarak, gelişmiş bilgisayar destekli arıza bulma cihazlarının bulunduğu bir laboratuar ortamında ve bu alanda deneyimli teknik eleman kadrosu tarafından güvenilir bir şekilde en kısa zamanda yapılabilmektedir.

Lamba Değişimi Yapılan Cihazlarınız 90 Gün (3 Ay) Garantilidir...

BTA Bilgisayar Elektronik San. Tic. Ltd. Şti  , Notebook ve elektronik kart tamiri yapmak amacı ile 20 yıl önce kurulmuştur. Faaliyetlerinin ilk yıllarında notebook tamirine ağırlık veren firmamız Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile çalışma imkanlarını bulmuş, onların kurumsal anlayışlarından da faydalanarak piyasada önemli ve güvenilir bir yer edinmiştir. Uluslararası standartların gerekliliklerini kullanan firmamız sektöründe bir marka olmuş ve bu başarısını resmileştirmiştir.

20 yılı aşkın sürelik Elektronik ve Notebook tecrübesini siz değerli kurumumuza uygun fiyat koşulları ile sunmayı hedefleyen BTA , geleceğimiz olan çocuklarımızın öğretim hayatlarına katkı sağlayabilecek teknolojinin daha iyi değerlendirilebilmesi için desteğe hazırdır.

BTA farkı ile kaliteli hizmet almanız için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatır, iyi çalışmalar dilerim.
   
Tunca ARASIL
BTA Elektronik
Genel Müdür


NOT:  Firmamıza göndereceğiniz arızalı ürünler için Aras Kargo ile anlaşmamız vardır.Anlaşma kapsamında sadece 5 TL ödeyerek cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Tel : 0 (262) 452 1 444 - 0 (262) 452 1 BTA(282)

Cihazlarınızı ilk günkü haline getiriyoruz !!!

 Diğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...