Free Web Templates Website Templates Website Design

Sanyo ProjeksiyonSanyo dünyaın önde gelen Lcd Projeksiyon üreticilerinden biri olmakla birlikte son yıllarda Dlp teknolojisi ile de projeksiyon cihazı üretmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan sanyo projeksiyon ailesinde 30′un üzerinde model bulunmaktadır.

Bu modellerin bir kısmı giriş ve orta seviye, ev ve ofis kullanımı için uygun projeksiyonlarken, bir kısmıda sadece profesyonel uygulamalarda kullanılan üstün teknik özelliklere sahip projeksiyon cihazlarıdır. Sanyo profesyonel kullanımlar içinde modelller üreten az sayıdaki projeksiyon üreticisinden biridir.

Sanyo projeksiyon fiyatları giriş ve orta seviye modellerde 500 USD ile 3000 USD seviyelerinde değişirken, profesyonel seri projektörlerde 30.000 USD’ye varan fiyata sahip projeksiyonlar bulunmaktadır. Projeksiyon fiyatını bu kadar yükselten faktörlerse çözünürlük, kontrast, ışık gücü teknik özelliklerin çok yüksek değerlerde olmasıdır.Diğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...