Free Web Templates Website Templates Website Design

Projeksiyon Cihazı Alırken GarantiBir projeksiyon cihazı alırken birçok faktörü bir arada değerlendirmek gerekir. Bu faktörler arasında birçok teknik özellik ve detay bulunurken, bu  detaylarla birlikte projeksiyonu satın alacağınız firma ve projektörün garanti koşulları da büyük önem teşkil eder. Çünkü projeksiyon cihazları üretim teknolojileri gereği çok hassas ve karmaşık cihazlardır. Her elektronik üründe olduğu gibi bozulma, arızalanma riskleri mevcuttur ve böyle bir durumda müdahalenin mutlaka yetkin kişilerce yapılması gerekir.

Türkiyedeki diğer elektronik ürünlerin satışında olduğu gibi projeksiyon cihazlarında da distribütör garantili ve firma garantili ürünler  mevcuttur. Distribütör garantili ürünlerde satın almış olduğunuz projeksiyon cihazı Türkiye’ye o markanın Türkiye Yetkili Distribütörü tarafından ithal edilmiş ve cihazın garantisi projeksiyonu satın aldığınız firma tarafından değil bu distribütör firma tarafından veriliyor demektir. Firma garantili ürünlerde ise projeksiyon cihazını satın aldığınız firma ithal ediyor ve garantisini de aynı firma veriyor demektir.  Herhangi bir arızada projeksiyon cihazınıza bu firma tarafından servis verilecektir.Tabi bu firmalarında gerekli ithalat ve servis belgeleri bulunmaktadır. Sadece o projeksiyon markasının yetkili distribütörünün ürünlerini değil kendi ithalatı olan ürünleri satmaktadırlar.
 
Yetkili distribütörün Türkiye çapında daha yaygın bir servis ağı bulunması muhtemeldir ama sattığı ürünlerin servisini gerektiği gibi veren paralel ithalat firmaları da mevcuttur. Burada tercih tüketicinin kendisine aittir ve kendisine en çok güven veren yerden alışverişini gerçekleştirmelidir.Diğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...