Free Web Templates Website Templates Website Design

3D Projeksiyon pazarı3 boyutlu projeksiyon (3DProjeksiyon) kavramı tıpkı televizyonlarda olduğu gibi hızla yayılmakta. 3 boyutlu filmleri evde izleme fikri tüm sinema severleri heyecanlandırmaya yetti. Televizyon üreticileri 3 boyut pazarına beklenildiği gibi çok hızlı girdiler ve markalar birbiri ardına 3 boyutlu tv modellerini piyasaya sürmeye başladılar.

Projeksiyon markalarına bakacak olursa, Türkiyede 3D projeksiyon modellerini en hızlı getirip piyasaya sunan marka Acer oldu. 120 Hz’lik üç boyutlu projeksiyon modeli X110′u uygun fiyatla satmaya başladı ve bu model beklenildiği gibi güçlü bir etki yarattı. Şimdi pazardaki birçok markada 3 boyutlu projeksiyon modellerini Türkiye’ye getirmeye hazırlanıyor. bunlardan biri vede en iddalılardan olmaya aday olan marka Viewsonic. Amerikan projeksiyon üreticisi Viewsonic 4 farklı 3d projeksiyon cihazını önmümüzdeki hafta satışa sunuyor. Gerçekten de farklı teknik özelliklere sahip alternatiflerle tüm projeksiyon kullanıcılarına uygun 3 boyutlu projeksiyon modellerini aynı anda piyasaya sunan Viewsonic bu doğru  stratejinin karşılığını alacak gibi görünüyor.Diğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...