Free Web Templates Website Templates Website Design

Full HD ProjeksiyonFull HD projeksiyon doğal çözünürlük değeri 1920×180 pixel olan projektörler için kullanılan bir tabirdir. Aynı kavram lcd ve led tvlerde de mevcuttur. Projeksiyon cihazlarında şu anda 800×600, 852×480, 1024×768, 1280×720 ve 1920×1080 çözünürlük değerleri mevcuttur.1920×1080 bu çözünürlük değerleri arasında en ileri olandır. Özünürlük değeri yüksek olan projeksiyon yansıtılan görüntüyü gerçeğine en yakın olarak verebilecektir ve en net görüntüyü oluşturacaktır. “Full HD” kelime anlamı olarak “Tam Yüksek Tanımlı” anlamına gelmektedir. Full HD projeksiyon da çözünürlük değeri tama yakın anlamında kullnılmıştır diyebiliriz. Full HD projeksiyon cihazı fiyatları ilk çıktığında çok yüksek olmakla birlikte yavaş yavaş dengeyi bulmaktadır, ama tabiki düşük çözünürlüklü cihazlara oranla hala oldukça yüksektirDiğer Haberler >>>Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...