Free Web Templates Website Templates Website Design

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)Gemi Elektroniği

Radar LCD Ekran ve tüm monitörler, Güç Kaynakları (Power) , Redresör, Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), Çeviriciler (Inverter) seviye gösterge panelleri, arıza gösterge panelleri, motor sürücüler(driver), pompalama kartları, analog ve dijital kartlar konusunda BTA ELektronik sizlere yerinde ve laboratuarda hizmet vermektedir.

Robot otomasyon sistemlerin, endüstriyel alanda kullanımı neticesinde, teknoloji gelişmeleri de yakından takip eden firmamız, gemi üzerinde bulunan elektronik tüm kartlar üzerinde yeterli tecrübe ve uzman kadrosuyla hizmet verebilmektedir. Gemi üzerinde kullanılmakta olan endüstriyel elektronik kartların onarımı uzmanlık gerektiren bir iştir ve ehliyetsiz kişilerce müdahale edilmesi durumunda sıkıntıların yaşanacağı bilinmektedir. Gemi üzerinde bulunan hassas tüm elektronik kart , lcd ekran vb sistemlerinizi en kısa sürede onarıp siz teslim edebilecek teknolojik donanımlı altyapıya sahip BTA Elektronik, 20 yıllık tecrübesini sizlerle paylaşmaktadır.

 

Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...