Free Web Templates Website Templates Website Design

Sanayi MakinalarıBTA Elektronik, sanayinin her alanında kullanılmakta olan makina ve cihazların elektronik kartlarını onarabilecek altyapıya sahiptir.Plastik sektöründe kullanılan makinalar, tekstil imalatında kullanılan cihazlar, matbaa ve ambalaj sektöründe kullanılan makinalar başta olmak üzere Sanayinin her kolunda hizmet verebilmekteyiz.

Sistem, makina ve cihazların elektronik modüllerinde oluşan arızaların tespitini ve sorunların giderilmesini üretici firmadan çok daha kısa bir sürede çok daha ekonomik fiyatlarla yapabilmekteyiz.

Firmamıza tamir amaçlı getirilen kart veya cihazın arıza tespiti ve onarımı orijinal ve muadil parça desteği ile en kısa sürede teknik servisimizde yapılmakta ve cihaz (kart) denenmeye hazır hale getirilmektedir.

Sanayi makinalarınızın aşağıdaki üniteleri BTA Elektronik tarafından hızlı bir şekilde onarılabilmektedir.

*     Power Supply besleme üniteleri
*     Cpu ve Power supply kartları
*     DC - AC - STEP – SERVO motor sürücüleri
*     Digital ve Analog Kartlar
*     Interface Kartları
*     Mobilya üretim makina kartları
*     Kesintisiz Güç Kaynağı
*     PLC Input-Output Kartları
*     CNC ve PLC tezgâh kartları
*     Endüstriyel elektronik kartları
*     Üretim makinalarına ait ekran ve monitörler

Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...