Free Web Templates Website Templates Website Design

Otomotiv Elektroniği
BTA Elektronik otomotiv sanayi, imalat sektöründe kullanmakta olduğunuz makine cihaz ve bunların yanısıra forklift benzeri  makinalarınıza deneyimli personeli ile onarım ve bakım hizmeti vermektedir.BTA elektronik olarak sizlere aşağıdaki konularda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Gelişen otomotiv sektöründe hız ve kaliteyi aynı anda sunan firmamız özellikle oto beyinlerinin tamiri, elektronik cihazlarının çözümü, otomotiv üretici firmaların otomasyon sistemlerinde gelişmiş altyapı kurulumları konusunda sektöründe 20. yıla girmiş olmanın verdiği gururu sizlerle paylaşmaktadır.


* Motor Kontrol Üniteleri Onarımı  BMW, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Porsche (Tüm Markalar)
* Km. Gösterge Onarımı ı BMW, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Porsche, VAG and Volvo
* Otomatik Şanzıman Üniteleri
* Yol Bilgisayarları Onarımı
* ABS Kontrol Üniteleri Onarımı
* Klima Kontrol Panelleri Onarımı
* Elektronik Kontrol Üniteleri Onarımı
* Dijital Kilometre Onarımı
* Hava Yastığı Kontrol Üniteleri Onarımı


Otomotiv sanayinde kullanılan aşağıdaki makinalara servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Montaj makine ve robotlar , Punta kaynak tabancaları, Pres makineleri ,  Egzoz imalat makineleri , Plastik imalat makineleri , Motor test odalarındaki makineler ,Onarımı & Bakımı Yapılan Elektrikli Forkliftler ,  Jungheinrich , Crown ,  Clark , Hyster , Still ,  Linde , Komatsu , Yale , Nissan ,Bosch

Tüm bu makinelerin CPU-INTERFACE-ANALOG - DİJİTAL INPUT/OUTPUT-MOTOR SÜRÜCÜLERİ  YÜRÜYÜŞ VE KUMANDA KARTLARI -AKÜ ŞARJ CİHAZLARI-DC/DC CONVERTERLER ve POWER SUPPLY kartların onarımı&tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Tüm parça ve modellerinizde ARAS Kargo ile anlaşmamız ile bize ekipmanlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Ecu Kontrol ve Tamiri, Oto Elektronik Sorunların Çözümü, Klima Kontrol Üniteleri Tamiri, Oto Elektrik, Elektronik Sistemlerin Bakım Onarımı, Chiptuning ve daha bir çok oto elektronik işlemleri berkce çağ oto elektronikte sizlerin hizmet vermekteyiz.

Otomotiv ve iş makineleri sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup elektronik beyin onarımı ve arıza tespit cihazları satış hizmeti vermektedir.

Marka bağımsız olarak, otomotiv ve iş makineleri elektronik sistemleri konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

BTA tescilli bir markadır, taklit etmeye yada ismimizi kullanmaya çalışan firmalardan mutlaka kaçının.

Projeksiyon Cihazları

Medikal Cihazlar

Gemi Elektroniği (Radar Sistemleri)

CNC Makinaları

Sanayi Makinaları

Otomotiv Elektroniği

Elektronik

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile  Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar>

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...