bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

Projeksiyon Servisi Çözümleri

Projeksiyon cihazlarının lamba çözümlerinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Orijinal, muadil lambalar ve lamba yenileme ile daha uzun ömürlü, Sıfır ayarında bir cihaza kavuşuyorsunuz

0.00 TL

Projeksiyon Lambalarının değişimi veya cihazların bakımını ehliyetsiz kişilere yaptırılmamalıdır. Projeksiyon cihazlarının hassasiyeti milimetrenin yüzde biri gibi değerlerle ölçüldüğünden, en ufak bir hata cihazın bulanık görüntü vermesine, kalitesiz çalışmasına hatta hiç çalışmamasına sebep olabilir.

Unutmayın ! Zamanında yapılan bakımlar ile projeksiyon cihazının ve lambasının ömrünü uzatabilirsiniz !

1 - Projeksiyon lambası değişimi profesyonel cihazlarla yapılmaktadır.
2 - Orijinal lamba ve cihaz güç değerlerine bakılarak lamba seçimi yapılır.
3 - Lamba kasası aynen kullanılır, iç kısım değiştirilir ve en iyi görüntünün alınması için temizlenir.
4 - Cihazın bakımı yapılır ( Filtre, ayna, lens temizliği yapılır, ayarlanır)
5 - Çok uygun fiyatlarla neredeyse sıfır projeksiyon cihazına sahip olursunuz.

Orijinal lamba fiyatı yüksek olan yada temini mümkün olmayan ürünlerde lamba haznesini (iç ve dış) bütün olarak değiştirip sizlere ekonomik muadil hizmeti vermekteyiz.

PROJEKSİYON BAKIMI : 

BTA olarak en çok üzerine vurgulayarak bahsettiğimiz konu bakımdır. Genelde cihaz ömrünü tüketmeden bakım yaptırmak tercih edilmemektedir. Ama bu yargının ne kadar yanlış olduğunu, ekonomik yönden daha zararlı olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Projeksiyon cihazlarının çalıştıkları ortamlara bağlı olarak belirli zaman periyotlarında bakımları mutlaka yapılmalıdır. Tozlu ortamlarda, özellikle okullarda projeksiyon cihazlarının filtre ve soğutucu parçalarında biriken toz ve kir zamanla ışık geçirgenliğini azaltacaktır. Sadece ışık geçirgenliğini azaltmakla kalmayacak, cihazın çalışmaz duruma gelmesini de sebep olabilecektir. Bu yüzden üstünde durduğumuz en önemli konu BAKIM'dır. Projeksiyon cihazınızı lamba ömrüyle sınırlamak istemiyorsanız, mutlaka bakımlarını yaptırınız.


İletişime Geçin

Tüm Projeksiyon Cihazlarının Yedek Parça ve Lamba Stoğu bulunmaktadır.