bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

Elektronik Kart Servisi

İçerisinde Elektronik Kart bulunan her sektörde onarım yapabilecek altyapı ve cihazlar ile Bireysel cihazlardan hastane ekipmanlarına, otomotiv sanayinden Gemi Elektroniğine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

BTA Elektronik, sanayinin her alanında kullanılmakta olan makina ve cihazların elektronik kartlarını onarabilecek altyapıya sahiptir.Plastik sektöründe kullanılan makinalar, tekstil imalatında kullanılan cihazlar, matbaa ve ambalaj sektöründe kullanılan makinalar başta olmak üzere Sanayinin her kolunda hizmet verebilmekteyiz.

Sistem, Allen Coding makina ve cihazların elektronik modüllerinde oluşan arızaların tespitini ve sorunların giderilmesini üretici firmadan çok daha kısa bir sürede çok daha ekonomik fiyatlarla yapabilmekteyiz. Ayrıca özel Kombi kartları da tamiri yapılmaktadır.

Firmamıza tamir amaçlı getirilen kart veya cihazın arıza tespiti ve onarımı orijinal ve muadil parça desteği ile en kısa sürede teknik servisimizde yapılmakta ve cihaz (kart) denenmeye hazır hale getirilmektedir.

Sanayi makinalarınızın aşağıdaki üniteleri BTA Elektronik tarafından hızlı bir şekilde onarılabilmektedir. Toshiba Yazıcı Kafa

*     Power Supply besleme üniteleri
*     Cpu ve Power supply kartları
*     DC - AC - STEP – SERVO motor sürücüleri
*     Digital ve Analog Kartlar
*     Interface Kartları
*     Mobilya üretim makina kartları
*     Kesintisiz Güç Kaynağı
*     PLC Input-Output Kartları
*     CNC ve PLC tezgâh kartları
*     Endüstriyel elektronik kartları
*     Üretim makinalarına ait ekran ve monitörler


İletişime Geçin

Tüm Projeksiyon Cihazlarının Yedek Parça ve Lamba Stoğu bulunmaktadır.