bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

Medikal Cihazlar Servisi

Hastane ve medikal sektöründe kullanılmakta olan elektronik cihazlar ve sistemleri konusunda kullanılan teknolojik cihazlarla ilgili BTA tecrübesi ve uzman kadrosundan faydalanabilirsiniz.

0.00 TL

Elektronik sektöründe 20. yılına giren BTA Elektronik, hastanelerde kullanılmakta olan ve içinde elektronik kart barındıran her cihazda sizlere hizmet vermektedir. BTA Elektronik altyapısı, son teknoloji arıza tespit ve tamir cihazları yardımıyla, hastanelerde kullanılmakta olan pahalı cihazlarınıza uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Teknik servisimize gelen arızalı cihazlar, elektronik kartlar ve hastane ekipmanları teknolojik arıza tespit cihazlarımız ve ekipmanlarımız yardımıyla tespite alınır. Arıza tespiti yapılan cihaz hakkında tarafınıza bilgi verilir ve onayınızın ardından sorunu giderilir. Özellikle medikal sektöründe zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Hasta başı monitör, ultrason vb acil durum cihazları için 24 saat çalışma politikamız sayesinde gayet hızlı sonuç alabilmektesiniz.

Cihazlarınız için herhangi bir şekilde devre şeması vb bir dökümana ihtiyaç duymadan, cihazın çalışma grafiği bilgisayar destekli cihazlarımızla hazırlanır. Elektronik kartınıza voltaj dahi uygulamadan kart üzerindeki akım gerilim karakteristikleri tespit edilir ve arıza tespit yapılır.

BTA Elektronik Aralık ayı itibariyle 30. yılını bitirmiş ve siz değerli müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet anlayışı ile BTA markasını yaratmıştır. Uluslararası standartlarda kullanılmakta olan cihaz ve ekipmana sahip firmamızın hizmet anlayışındaki vizyonu sayesinde çözülemeyecek hiç bir sorun elektronik sorun bulunmamaktadır.

Elektronik kart üzerinde bulunan CMOS, driver, bios , opto entegrelerin sağlamlıkları test edilir. Entegre test işlemleri gerçekleştirilirken her entegre ve devre elemanı için katalog değerlerine tik yağı göre test işlemi gerçekleştirilir.

Hastanelerde bulunan görüntüleme cihazlarıyla ilgili tüm arızalarda, Röntgen donanımlarına ait elektronik kartlarda, ahşap vernik medikal laboratuar cihazlarında yüksek fiyatlar ile karşılaşmadan, uygun bütçelerle sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Medikal görüntüleme cihazları konusunda mamografi cihazlarının önemini bilmekteyiz. BTA, arızalanan ve yüksek parça değişim faturası çıkmış mamografi cihazlarınızı, yenisini aratmayacak şekilde onarabilmektedir.

Hastanenizde kullanmakta olduğunuz film çıkış cihazlarınızı, kullanımda yada dış etkenlerden kaynaklanan sebeplerle olan elektronik ve mekanik arızalarında BTA yine yanınızda.

Monitör, görüntüleme cihazları, dokunmakik paneller, tıbbi numune cihazları, EKG takibi, kalp ritmi ölçer cihazlar, saturasyon cihazlarının kartları, basınç ve ısı değiştirici cihaz komponentleri, hasta başı ve yoğun bakım monitörleri, taş kırma cihazlarının sonik kartları gibi bir çok teknik probleminizde BTA hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki konularda sizlere hizmet vermekteyiz :

Ameliyat Masaları
Angio Cihazları
B&W Dijital Ultrasonografi
Dansitometre Cihazları
Defibrilatör Cihazları
Diyaliz Üniteleri
Efor Test Cihazları
EKG  EMG  EEG Cihazları
El Dopleri
Elektronik Kumandalı Yataklar
Elisa Cihazları
Endoskopi Cihazları
Fetal ve Hastabaşı Monitörleri
Film Banyo Cihazları
Hemogram Cihazları
Hormon Cihazları
İdrar Analizörleri
Kan Sayım Cihazları
Kardiak Analizör
Koagulasyon&Kan Gazı
Koter Cihazları
Küvezler
Laser Tedavi Cihazları
Mammografi Cihazları
Medikal Görüntüleme Kameraları
Medikal Printerler
MR Cihazları
Multifrekans Problar
Nebulizatör Cihazları
Nefalometre Cihazları
Otoanalizatör Cihazları
Pulse Oximetre Cihazları
Renkli Doppler Ekokardiografi
Renkli Doppler Ultrasonografi
Röntgen Cihazları
Spektro fotometre Cihazları&Spirometreler
Tomografi Cihazları
Ultrason(EMPEROR-HITACHI-HONDA-MITSUBISHI-SHIMADZU-SIEMENS-TOSHIBA)
X-Ray (Röntgen) Cihazlar


İletişime Geçin

Tüm Projeksiyon Cihazlarının Yedek Parça ve Lamba Stoğu bulunmaktadır.