bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

CNC Makinaları

BTA Elektronik; sanayi makinaları, CNC Makinaları vb bir çok endüstriyel makinaya hem elektronik hem mekanik anlamda hizmet vermektedir.

0.00 TL

Bünyemizde bulunan CNC tezgahı sayesinde her türlü mekanik aksamında onarımını yapabilmekte olan firmamız, endüstriyel cihazların elektronik kartları konusunda uzman kadrosu ile sizlere sorunsuz ve hızlı hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

PLC Onarımı, Simodrive CNC tamiri, Operatör panel ve ekranlarının tamiri, Micromaster onarımları konusunda öncelikle test aşamasına aldığımız cihazınızın arızası tespit edildikten sonra elektronik ve mekanik olarak yapılacak işlemler sıraya alınmaktadır.CNC makinalarının elektronik arıza tespit ve onarımlarında zaman faktörünün sizin üretim aşamanız için ne kadar değerli olduğunu bildiğimizden dolayı işlemlerin hızlandırılması için arızası tespit edilen komponentlerin onarımı ve onarım sonrası makina testleri süratli bir şekilde yapılmaktadır.

Arıza tespiti yapılan cihazın parça değişimi veya onarımı yapıldıktan sonra makina genel anlamda test edilir ve çıkışa hazır şekilde size teslim edilir.BTA Elektronik malzeme stoğunun yeterli seviyede olması sayesinde, değişimler için vakit kaybetmezsiniz.

Marka bağımsız olarak hizmet veren firmamızda ağırlıklı olarak AGIE DEM 315 TEL EREZYON,BROTHER CNC,CHARMILLES ROBOFROM C400 DALMA EREZYON,CHIRON FZ 185 FREZE,DECKEL FREZE,DMG (HEIDENHAIN TNC 430),FADAL CNC,FANUC CNC,FB 42 DECKEL FREZE,HAAS VF-4 CNC,HARDFORD CNC,Hermle (HEIDENHAIN TNC 430),HUNCO,KURAKI CNC,Macmon,Maho,MATSURA MX-1 CNC,MAZAK CNC,Mikron (HEIDENHAIN TNC 407),SIEMENS CNC (SINUMERIK 802C/S; 802C-MM; 802D),SUPERMAX CNC,TAKASAWA CNC,TMC-500 TAKSAN FREZE,Tuschierpresse Millutensil,YASKAWA CNC,METEOR PPA 620 BOBIN SARMA,HWS 1000 BOBIN SARMA,MIYANO CNC,NAKAMURA CNC,Oerlikon (HEIDENHAIN TNC 355),OKUMA CNC,SHW (HEIDENHAIN TNC 355) makinaları işlem görmektedir.

Yukarıda onarımı yaptığımız markalardan bazıları yer almaktadır. Bu markaların tamamının CPU interface, analog / digital input / out, Ekran kartlarının (LCD vb.), Kontrol panellerinin, Okuyucu kartlarının, Power Supply, Encoder ile Encoder okuyucu kartlarının, AC-DC-Servo-Step Motor sürücülerinin bakım ve onarımını en kaliteli ve garantili şekilde yapmaktayız.

SIEMENS SiSTEMLERiNiN TÜM KARTLARI (MOTOR SÜRÜCÜLERi - I/O KARTLARI - MONiTORLERi ) , FANUC SiSTEMLERiNiN TÜM KARTLARI (MOTOR SÜRÜCÜLERi - I/O KARTLARI - MONiTORLERi ), MITSUBISHI SiSTEMLERiNiN TÜM KARTLARI (MOTOR SÜRÜCÜLERi - I/O KARTLARI - MONiTORLERi ) ,VE DiGER SiSTEMLERiN KARTLARININ BAKIM VE ONARIMI GERCEKLESTiRiLMEKTEDiR.
 


İletişime Geçin

Tüm Projeksiyon Cihazlarının Yedek Parça ve Lamba Stoğu bulunmaktadır.